Business Development Manager
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
Direct Link
17. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW (KRÓTKI OPIS CODZIENNYCH ZADAŃ KANDYDATA, OD PUNKTÓW):

  • Sprzedaż i doradztwo w obszarze usług logistycznych, kurierskich i pocztowych
  • Budowanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami biznesowymi (wewnętrznymi i zewnętrznymi)
  • Aktywny udział w budowaniu długofalowej strategii rozwoju sprzedaży
  • Analiza i optymalizacja procesów wewnętrznych oraz po stronie klienta
  • Codzienna praca z CRM
  • Przygotowywanie raportów, analiz oraz rekomendacji w swoim obszarze odpowiedzialności
  • Reprezentowanie firmy oraz budowanie nowych relacji biznesowych na konferencjach i spotkaniach branżowych (w Polsce i za granicą)

NASZE WYMAGANIA (WYKSZTAŁCENIE, DOŚWIADCZENIE, UMIEJĘTNOŚCI, KURSY, UPRAWNIENIA):

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy z klientami międzynarodowymi w branży ecommerce/kurierskiej/logistycznej
  • Doświadczenie w prowadzeniu długofalowych negocjacji handlowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodyscyplina i samodzielność w codziennych działaniach
  • Zdolności analityczne niezbędne do modelowania kosztów i przychodów
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne
  • Gotowość do podróży służbowych (15-20% czasu pracy)
  • Prawo jazdy kat. B

MILE WIDZIANE (DODATKOWE ATUTY KANDYDATA, NIEOBLIGATORYJNE WYMAGANIA):

  • Doświadczenie we współpracy z zagranicznymi marketplaceami – m.in. Amazon, Zalando, CDON itp.
  • Doświadczenie w sprzedaży usług pocztowych
  • Mile widziana znajomość podstawowych zasad integracji IT (klient – operator logistyczny)

OFERUJEMY (WARTO UWZGLĘDNIĆ WSZELKIE BENEFITY WYNIKAJACE Z PODJĘCIA WSPÓŁPRACY Z PAŃSTWEM):

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w firmie o skandynawskich korzeniach, będącej częścią grupy PostNord – lidera rynku kurierskiego w Skandynawii
  • Partnerską współpracę w międzynarodowych środowisku, które ceni sobie dobre relacji międzyludzkie
  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy z możliwością rozwoju w strukturach firmy
  • Atrakcyjną premię uzależnioną od wygenerowanych obrotów oraz rentowności sprzedanych usług
  • Możliwość poszerzenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach zewnętrznych finansowanych przez firmę
  • Samochód firmowych, również do użytku prywatnego
  • Ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języków, prywatną opiekę medyczną, cykliczne spotkania i aktywności integracyjne

  • Praca Olsztyn
  • Business Development Manager Olsztyn
  • Manager Olsztyn
  • Account manager Olsztyn
  • Project Manager Olsztyn
  • Product manager Olsztyn
  • HR Manager Olsztyn
  • Content Manager Olsztyn
  • Key Account Manager Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584