Business Development Manager
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
HSS Work Sp. z o.o.
7. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz osobą odpowiedzialną za rozwijanie działalności firmy w nowym regionie Polski.
  • Będziesz wykonywać działalność operacyjną i podejmować decyzji strategiczne z punktu widzenia funkcjonowania Spółki
  • Twoim zadaniem będzie stworzenie efektywnego zespołu operacyjnego, który będzie w stanie pracować z naszym procesem i oczekiwaniami Klientów.
  • Twoim zadaniem będzie również aktywna analiza rynku, identyfikacja nowych możliwości oraz potencjalnych szans biznesowych.
  • Będziesz skoncentrowany na budowaniu i utrzymywaniu długoterminowych relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi, co jest kluczowe dla wspólnego sukcesu.
  • Twoim zadaniem będzie analiza potrzeb klientów i proponowanie spersonalizowanych rozwiązań, które najlepiej odpowiadają ich wymaganiom.
  • Będziesz również odpowiedzialny za monitorowanie wyników działań w regionie i regularne raportowanie postępów w realizacji celów. Bieżąca kontrola wyniku finansowego i nadzorowanie realizacji planu sprzedaży

Nasze wymagania

  • Szukamy kandydata z doświadczeniem minimum 5-letnim na stanowisku związanym z zarzadzaniem operacyjnym w zakresie pracy tymczasowej lub outsourcingu pracowniczego.
  • Wysokiej umiejętności organizacji pracy własnej, z naciskiem na osiąganie konkretnych rezultatów,
  • Umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie,
  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Przestrzeń do Rozwoju i Decyzji: Oferujemy środowisko, w którym możesz rozwijać swoje pomysły i mieć realny wpływ na decyzje dotyczące funkcjonowania nowego regionu.
  • Niezbędne Narzędzia Pracy: Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, telefon komórkowy oraz laptop.
  • Stabilne Zatrudnienie i Atrakcyjny System Premiowy: Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B. Wynagrodzenie zasadnicze wraz z premią za realizacje celów budżetowych.
  • Pakiet Benefitów: Oferujemy szeroki pakiet benefitów, w tym kartę Multisport, opiekę medyczną PZU oraz ubezpieczenie na życie, dbając o dobrostan i zdrowie naszych pracowników.

W ramach rozwoju organizacji szukamy osoby na stanowisko Business Development Manager. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za rozwój naszych struktur na nowych regionach Polski.

  • Praca Katowice
  • Business Development Manager Katowice
  • Manager Katowice
  • Account manager Katowice
  • Project Manager Katowice
  • Product manager Katowice
  • HR Manager Katowice
  • Content Manager Katowice
  • Key Account Manager Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532