Business Development Manager
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
Abalone Poland Sp. z o.o.
27. 5. 2024

Miejsce pracy: Olsztyn

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta – producenta oświetlenia LED o zasięgu ogólnoeuropejskim, poszukujemy doświadczonego Menedżera ds. Rozwoju Biznesu, który będzie zarządzał podległym terenem w woj. podlaskim oraz warmińsko- mazurskim.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój powierzonego obszaru biznesowego
  • Prowadzenie projektów sprzedażowych zgodnie z powierzonym obszarem biznesowym
  • Pozyskiwanie nowych kontaktów i szans biznesowych dla firmy
  • Budowa oraz rozwój pozytywnych i trwałych relacji z partnerami firmy w sektorze publicznym i prywatnym
  • Pozyskiwanie informacji rynkowych w celu utrzymywania przewagi konkurencyjnej firmy
  • Współpraca z innymi działami firmy w ramach realizacji powierzonych projektów i zadań

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy w sektorze B2B
  • Znajomość specyfiki rynku oświetleniowego
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów i negocjacji biznesowych
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne lub techniczne
  • Samodzielność oraz umiejętność zarządzania czasem i priorytetami
  • Umiejętność prowadzenia procesu sprzedażowego w oparciu o wartość oferowanych rozwiązań
  • Umiejętność pracy w projektach inwestycyjnych od ich wczesnego etapu do realizacji
  • Orientacja na realizację dużych projektów sprzedażowych
  • Komunikatywność, wysoki poziom kultury osobistej, umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych
  • Aktywne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do podróży służbowych

Mile widziane

  • Doświadczenie we współpracy z architektami, biurami projektowymi oraz przy realizacji dużych projektów przemysłowych
  • Znajomość j. angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Stabilne i elastyczne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B oraz atrakcyjny system premiowy
  • Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Zaangażowanie w międzynarodowe projekty
  • Stanowisko wsparte szkoleniami
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy również do celów prywatnych
  • Możliwość skorzystania z karty Multisport i dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Wynagrodzenie zasadnicze brutto do 11.000 PLN, w tym miesięczna premia zadaniowa
  • Premia kwartalna uzależniona od realizacji planów sprzedażowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego i agencją pracy zajmującą się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników tymczasowych - NR CERTYFIKATU 24376. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, specjalistyczne w obszarach przemysłu, logistyki, sprzedaży i administracji. Dzielimy się z klientami fachową wiedzą o rynku pracy. Działamy na rynku polskim i europejskim.

Abalone Poland jest częścią Abalone Group działającej na rynkach europejskich od ponad 30 lat. W Polsce jesteśmy małym zespołem i dzięki temu mamy dużą elastyczność działania. Szybko podejmujemy decyzje w pełni koncentrując się na utrzymaniu najwyższej jakości naszych usług dostarczanych do klientów i kandydatów poszukujących pracy.

Aplikując na to ogłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Abalone Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 126, 00-008 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  • Praca Olsztyn
  • Business Development Manager Olsztyn
  • Manager Olsztyn
  • Account manager Olsztyn
  • Project Manager Olsztyn
  • Product manager Olsztyn
  • HR Manager Olsztyn
  • Content Manager Olsztyn
  • Key Account Manager Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064