Business Development Manager
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
HSS Work Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Nasz Klient to polska firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla przemysłu i infrastruktury, oferująca zaawansowane systemy automatyki, oprogramowanie oraz usługi doradcze, dostosowując swoje produkty do indywidualnych potrzeb klientów.

Obowiązki

  • Pozyskiwanie nowych kontraktów w zakresie automatyki budynkowej i uzbrajania dużych budynków.
  • Współpraca z projektantami technologii potrzebnych do realizacji projektów.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami instytucjonalnymi oraz przedstawicielami firm.
  • Kontakt z generalnym wykonawcą i kierownikiem kontraktu.
  • Poszukiwanie podwykonawców.
  • Reprezentowanie firmy na eventach branżowych.

Wymagania

  • Min. 3-5 lat doświadczenia w automatyce budynkowej.
  • Doświadczenie w sprzedaży systemów niskoprądowych do budynków.
  • Znajomość lokalnego rynku.
  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie automatyki (np. regulacja techniki sterowania).

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B.
  • Wynagrodzenie: 8000 – 12000 zł brutto na UoP + premia
  • Narzędzia do pracy: służbowy laptop oraz samochód
  • Elastyczny czas pracy
  • Benefity: karta sportowa, ubezpieczenie na życie, opieka zdrowotna.

  • Znajomość automatyki budynkowej oraz podzespołów komunikacyjnych.
  • Znajomość innych systemów zabezpieczeń budynków (monitoring, kontrola dostępu, nagłośnienie).

  • Praca Gdynia
  • Business Development Manager Gdynia
  • Manager Gdynia
  • Account manager Gdynia
  • Project Manager Gdynia
  • Product manager Gdynia
  • HR Manager Gdynia
  • Content Manager Gdynia
  • Key Account Manager Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851