Business Development Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Zeroone Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży IT, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.outsoursingowych Specjalistów IT.

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Przygotowanie i prezentacja oferty handlowej, oraz prowadzenie negocjacji
  • Ścisła współpraca z Działem Delivery (dział dostarczający specjalistów pod projekty Klientów)
  • Prognozowanie sprzedaży na najbliższe miesiące
  • Raportowanie bieżącej pracy w systemie CRM
  • Wspieranie działań marketingowych

Wymagania:

  • Duża otwartość i swobodna komunikacja
  • Umiejętność docierania do osób decyzyjnych i budowania relacji
  • Posiadanie relacji i kontaktów w działach IT na szczeblu C-level
  • Doświadczenie w sprzedaży usługi rozwiązań do działów IT
  • Doświadczenie w sprzedaży usług Outsourcingu IT
  • Umiejętność zdefiniowania potrzeb Klienta
  • Biegłość w prowadzeniu prezentacji i negocjacji
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoka determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów sprzedażowych

Oferujemy:

  • System podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach zawodowych - możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
  • Motywacyjny system wynagradzania uzależniony od wyników sprzedaży
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Interesującą pracę w stale rozwijającej się firmie i branży IT
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w modelu hybrydowym

  • Praca Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567