Business Development Manager
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Insightland
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Chcesz pełnej kontroli nad wynikami swojej pracy?

Marzysz o niezależności, dużej decyzyjności i swobodzie działania?

Mamy to dla Ciebie.

Dostaniesz przestrzeń i potrzebne narzędzia.

W zamian oczekujemy od Ciebie tylko jednego: rezultatów.

O roli:

Szukamy osoby, która wie, jak dostarczać wyniki. Jeśli masz doświadczenie, bazę kontaktów i gotowość, by przekuć swoje umiejętności w konkretne sukcesy sprzedażowe, to właśnie Ciebie potrzebujemy.

Nie będziemy narzucać Ci kroków – liczy się dla nas efekt. Działasz samodzielnie, a my oceniamy Cię na podstawie tego, co osiągasz.

Kim jesteśmy:

Insightland to zespół ekspertów od Data Engineering, Data Science i data-driven SEO. Pracujemy dla największych marek z całego świata: od Medicine, przez Tatuum, po New Balance.

Nasza siła tkwi w umiejętności przekładania danych na praktyczne i zyskowne decyzje biznesowe. Dostarczamy insighty, które pozwalają firmom osiągać przełomowe wyniki w sprzedaży, finansach i efektywności.

O sukcesach naszych klientów możesz dowiedzieć się więcej tu: insightland.org/case-study

Teraz potrzebujemy Ciebie, aby pomóc nam rozwijać się dalej. Szukamy doświadczonego Business Development Managera, który wie, jak otwierać drzwi do nowych możliwości i budować długotrwałe relacje oparte na zaufaniu i wynikach.

To rola dla Ciebie jeśli:

  • Masz bazę kontaktów i gotowość, żeby z niej skorzystać, aby zdobyć nowych klientów,
  • Masz doświadczenie w sprzedaży usług IT do klientów korporacyjnych lub z branży digital marketing,
  • Działasz na wynikach – samodzielnie wyznaczasz sobie cele i konsekwentnie je realizujesz,
  • Nie czekasz na instrukcje – wiesz, co trzeba zrobić, aby zamknąć sprzedaż i takie działania podejmujesz,
  • Nie boisz się zabrać głosu – masz pomysły, które odważnie wprowadzasz w życie i szukasz niekonwencjonalnych rozwiązań,
  • Wiesz, jak przekuwać potrzeby klientów w konkretne rozwiązania, które realizują ich cele biznesowe,
  • Rozumiesz SEO oraz techniczne i contentowe aspekty pozycjonowania – nie musimy Ci tłumaczyć, jak działa ten świat,
  • Świetnie komunikujesz się po polsku i po angielsku.

Zadania, które przed Tobą stoją:

  • Rozwijanie naszej bazy klientów – zdobywanie nowych partnerów i budowanie trwałych relacji na rynkach krajowych i międzynarodowych,
  • Zarządzanie pełnym procesem sprzedaży – od prospectingu, przez negocjacje, aż po zamknięcie transakcji i podpisanie umowy,
  • Tworzenie kampanii sprzedażowych z wykorzystaniem różnych narzędzi: mailingu, LinkedIn oraz innych platform do komunikacji,
  • Reprezentowanie Insightland na targach, konferencjach i branżowych wydarzeniach, aby wzmocnić naszą pozycję na rynku,
  • Kreowanie nowych kanałów sprzedażowych i rozwijanie strategii rozwoju firmy,
  • Raportowanie swoich działań i wyników sprzedażowych – bo u nas liczby nie kłamią.

Co w zamian:

  • Decyzyjność i niezależność - samodzielnie zarządzasz swoim obszarem, kreujesz swój obszar działania, definiujesz cele, wyznaczasz drogę i realizujesz założenia;
  • Wpływ na rozwój firmy – Twoje działania bezpośrednio kształtują kierunek, w którym rozwija się Insightland;
  • Bezpośrednia współpraca z CEO – pracujesz blisko zarządu, co pozwala szybko podejmować decyzje i mieć realny wpływ;
  • Międzynarodowe projekty – współpraca z topowymi markami z całego świata;
  • Elastyczność – pracujesz zdalnie lub hybrydowo, decydujesz o formie zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B);
  • Rozwój zawodowy – wspieramy Twój rozwój poprzez udział w konferencjach i eventach branżowych, zapewniamy Ci dostęp do unikalnej wiedzy,
  • Atmosfera oparta na szacunku i otwartej komunikacji – tworzymy środowisko oparte na współpracy, uczciwości i transparentności.

Brzmi dobrze?

  • Praca Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045