Business Development Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Linktis Sp z o.o.
4. 4. 2024

Linktis to przede wszystkim ludzie, dlatego dbamy o relacje, niekorporacyjną atmosferę, elastyczność i otwartość!
Jesteśmy grupą pasjonatów transportu. Działamy na rynku od 2016 i nieustannie się rozwijamy. Swoim klientom oferujemy kompleksową obsługę z zakresu TSL. Nie ogranicza nas zasięg terytorialny, ani środek transportu - pracujemy globalnie z zakresu transportu drogowego, lotniczego, morskiego i kolejowego.
Obecnie mamy otwarte 3 oddziały: w Warszawie, w Poznaniu oraz w Gdyni. Zapraszamy do rozmów! www.linktis.com
#LinkThisWithUs
Twój zakres obowiązków
- Pozyskiwanie i rozwój klientów w produkcie całopojazdowym międzynarodowym (FTL).
- Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych w trakcie rozmów telefonicznych, na spotkaniach zdalnych (Teamsach, Google Meet) i na spotkaniach bezpośrednich.
- Tworzenie dokumentacji przetargowej, negocjowanie warunków współpracy.
- Realizacja wyznaczonych celów finansowych.
- Analiza rynku oraz bieżące monitorowanie sektora sprzedaży usług z branży TSL, szukanie nowych możliwości pozyskania biznesu.
- Samodzielne prowadzenie procesu sprzedażowego od momentu identyfikacji klienta do realizacji usługi.
- Inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży, nadzór nad realizacją kontraktu i współpraca z działem spedycji
Nasze wymagania
- Minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży lub rozwoju produktów i usług w branży TSL. W szczególności sprzedaż usług w produkcie FTL międzynarodowym.
- Bardzo dobrej komunikacji w języku angielskim minimum C1. Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.
- Znajomość międzynarodowego oraz krajowego rynku klientów.
- Konsekwencja w działaniu i skuteczność w identyfikacji, docieraniu do klientów oraz budowaniu trwałych relacji biznesowych.
- Samodzielność w prowadzeniu procesu sprzedażowego i koncentracja na realizacji celów budżetowych.
To oferujemy
- Realny rozwój Twojej kariery w logistyce i transporcie. W naszej firmie większość Team Leaderów oraz Managerów to pracownicy, którzy zaczynali pracę z nami w roli Spedytora Międzynarodowego.
- Dbamy o niekorporacyjną atmosferę w pracy, wszyscy się znamy. Cenimy relacje oparte na otwartości i szczerości.
- Zespół, największa wartość naszej firmy. Środowisko ludzi udzielających wsparcia i bawiących się razem, jak nikt inny.
- Zadbamy o Twoje wdrożenie, dzięki czemu poznasz nas lepiej, a samo rozpoczęcie nowych obowiązków będzie o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze!
- Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o podstawę i prowizję, gwarantowaną w zależności od wypracowanego budżetu – wypłacaną co miesiąc.
- Płaską strukturę organizacyjną dającą szybkość w podejmowaniu decyzji biznesowych.
- Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop).
- Dofinansowanie do ubezpieczenia medycznego oraz pakietu sportowego w Medicover.
- Imprezy integracyjne.

  • Praca Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190