Business Development Manager
  • Ustroń
Ustroń, Ustroń, Silesian Voivodeship, Polska
HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
4. 5. 2024

Miejsce pracy: Ustroń

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest firma, działająca w obszarze obróbki metali. Swoje produkty kierują do przemysłu motoryzacyjnego, maszynowego, rolniczego oraz budownictwa i gazownictwa. Klientami są firmy duże pod kątem obrotów.

Poszukujemy osoby na stanowisko Business Development Managera, która skutecznie pozyska klientów z obszaru B2B i B2G. Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży do tych klientów i znasz prospecting, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów z obszaru obróbki metalu do klientów z branży przemysłowej, budownictwa oraz gazownictwa
  • Prowadzenie sprzedaży w oparciu o wartości dodane i sprzedaż doradczą
  • Aktywne i skuteczne poszukiwanie oraz pozyskiwanie klientów B2B i B2G na konkurencyjnym rynku
  • Docieranie do klientów, posiadających już często rozwiązania konkurencji
  • Zadawanie pytań podczas rozmów handlowych, umożliwiających kwalifikację klienta oraz identyfikację jego gotowości do zakupu
  • Inicjowanie kontaktów podczas całego procesu sprzedaży, podążanie za klientem i skuteczne kontraktowanie dalszych kroków

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań związanych z obróbką metali do klientów B2B i B2G z branży przemysłowej
  • Znajomość prospectingu i doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów z branży przemysłowej
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji i budowaniu argumentacji sprzedażowej opartej na wartościach
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesu sprzedaży
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i planowania działań
  • J. angielski na poziomie B2 - konieczny do kontaktu z klientami zagranicznymi

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Pracodawca oferuje

  • Stanowisko w rozwojowej organizacji umożliwiającej dużą decyzyjność pracownikowi i osiąganie wymarzonych celów zawodowych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Wynagrodzenie w wysokości 11 200 – 15 600zł brutto na UoP lub 13 500 – 18 500zł netto na FV na B2B
  • System premiowy
  • Pracę hybrydową w wymiarze 3 dni stacjonarnie w biurze w Goleszowie, 2 dni zdalnie
  • Niezbędne narzędzia pracy tj. telefon, komputer oraz samochód do użytku służbowego w przypadku wyjazdów do klientów lub na targi
  • Możliwość udziału w targach branżowych 2-3 razy do roku
  • Benefity w postaci ubezpieczenia grupowego, imprez okolicznościowych i integracyjnych, paczek na święta oraz rajdów wraz z mistrzem Polski
  • Pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 30-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania w siedzibie firmy naszego klienta. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.

Jesteśmy agencją rekrutacyjną. Szukamy kandydatów pod jasno zdefiniowane potrzeby biznesowe – dzięki temu oczekiwania wobec kandydata są realne, a firma otrzymuje pracownika dopasowanego do swojego segmentu. Współpracujemy z organizacjami, które mają przygotowany jasny plan wdrożenia, dzięki czemu kandydat w odpowiedni sposób może przygotwać się na postawione przed nim cele i wyzwania.

Przed rozpoczęciem poszukiwania pracowników jasno definiujemy procesy sprzedażowo-marketingowe, w których kandydat ma uczestniczyć. Dlatego ryzyko, że na danym stanowisku będziesz zajmować się czymś innym, jest niskie.

Specjalizujemy się w rekrutacjach do sprzedaży i marketingu B2B – dlatego, gdy podczas jednej rekrutacji nie znajdziesz zatrudnienia, to możemy dopasować Twoje kompetencje do innej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  • Praca Ustroń
  • Manager Ustroń
  • Ustroń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862