Business Development Manager
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Smart Design Expo_ PRO
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Smart Design Expo

Budujemy wizerunek największych marek na targach na całym świecie i współpracujemy z zagranicznymi klientami przy dużych oraz wymagających projektach stoisk targowych.

Od 18 lat realizujemy projekty dla znanych i światowych marek, takich jak Marmite, Amica, Drutex, Samsung czy Huawei zdobywając prestiżowe nagrody na arenie międzynarodowej.

Projektujemy, produkujemy i budujemy stoiska targowe, showroomy oraz wnętrza komercyjne.

Kogo szukamy

Cały czas skalujemy biznes i rozwijamy zespół, dlatego szukamy osoby,  która dołączy do zespołu sprzedaży i marketingu w roli Business Development Manager, odpowiedzialnej za a rozwój nowego segmentu klientów Smart Design Expo.

Będziesz współpracować z działem marketingu oraz project managementu, a Twoim zadaniem będzie pozyskiwanie klientów i praca z lejkiem marketingowym przy pozyskiwaniu do współpracy klientów z całego świata.

Twój zakres obowiązków:

  • prospecting i pozyskiwanie nowych klientów, pracą z bazą klientów B2B, obsługa leadów marketingowych,kwalifikacja leadów ( MQL / SQL)
  • stały kontakt telefoniczny i mailowy z nowymi klientami, planowanie pracy sprzedażowej - na co dzień pracujemy projektowo oraz procesowo w Monday
  • współpraca przy akcjach sprzedażowych realizowanych przez dział marketingu, dostarczanie feedbacku do marketingu, co do jakości pozyskiwanych leadów
  • współpraca z działem project management
  • realizacja wyznaczonych celów
  • praca z klientami z całego świata

Nasze wymagania :

  • znajomość angielskiego na poziomie C1
  • znajomość niemieckiego na poziomie B2
  • doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu nowych klientów
  • umiejętność badania potrzeb i  zadawania odpowiednich pytań, nastawienie na słuchanie, chęć do rozmowy z klientem - stawiamy na jakość w komunikacji
  • znajomość podstawowych metod i narzędzii sprzedażowo-marketingowych
  • umiejętność pracy na określonych celach i ich realizacja
  • umiejętności negocjacyjne oraz doświadczenie w pracy przy wysokich budżetach

Co oferujemy:

  • umowa o pracę
  • stałe wynagrodzenie: podstawa 7.000 - 8.000 tyś. zł brutto + premia od realizacji celów
  • onboarding i codzienne wsparcie zespołu
  • praca na jasno określonych celach
  • praca wśród ludzi, którzy mają wysokie poczucie estetyki, otwarte i kreatywne głowy
  • szkolenia zespołowe
  • laptop oraz telefon firmowy
  • multisport
  • ubezpieczenie
  • wszyscy mówimy sobie na TY, więc nie spotkasz u nas oficjalnych regułek - od początku uzyskasz pełne wsparcie i szacunek
  • imprezy integracyjne i cykliczne spotkania przy pizzy, pączkach i innych smakołykach :)

  • Praca Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190