Business Development Manager
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Sente S.A.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

O Sente

Cześć, tutaj ekipa BohatERPów i BohatERPek!

Jesteśmy polską firmą tworzącą dostosowane do unikalnych potrzeb biznesowych systemy ERP dla naszych Klientów. Posiadamy swój autorski produkt Teneum, a przez ponad 20 lat zdobyliśmy doświadczenie między innymi z branży produkcyjnej, eCommerce i retail.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij

Jeśli zależy Ci na pracy w miejscu, w którym Twój głos ma znaczenie i chcesz mieć realny wpływ na rozwiązania dla naszych Klientów – dołącz do BohatERPów i BohatERPek Sente!

O Zespole

Jesteśmy czteroosobowym zespołem sprzedaży, który wspiera klientów w rozwoju ich firm i poprawie efektywności. Dobieramy rozwiązania IT, które pasują do ich modeli biznesowych. Angażujemy się w doskonalenie procesu sprzedaży, ponieważ mamy realny wpływ na jego zmiany, a w relacjach z klientami stawiamy na partnerskie podejście

Tworzymy zgraną paczkę ludzi w składzie: Paulina, Paweł, Wojtek, Wojtek, którzy patrzą na świat z dystansem i zdrowym rozsądkiem. Dbamy o przyjacielskie relacje i dobrze znamy swoje mocne i słabe strony, a w przypadku trudności zawsze możemy na siebie liczyć Uwielbiamy widywać się w biurze, chociaż na co dzień pracujemy w formie hybrydowej. Przerwy w pracy często spędzamy razem i zamiast zwykłej kawy z firmowego ekspresu, wolimy wspólnie zaparzyć dripa, czy porozmawiać o wszystkim, co związane z dobrym jedzeniem

Zadania, za które będziesz odpowiedzialny/a:

  • Nawiązywanie kontaktów i budowanie trwałych relacji biznesowych z klientami i partnerami.
  • Bieżąca obsługa leadów dostarczonych przez zespół marketingu.
  • Organizacja i prowadzenie spotkań biznesowych.
  • Przeprowadzanie analizy potrzeb klientów.
  • Przygotowywanie propozycji rozwiązań oraz umów.
  • Odpowiedzialność za proces sprzedażowy i koordynacja działań poszczególnych działów.
  • Uczestniczenie w spotkaniach koncepcyjnych.
  • Zaangażowanie we współpracę z pozostałymi działami firmy.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz:

  • Jesteś osobą cechującą się dużą samodzielnością oraz zaangażowaniem, kreatywną, kontaktową i lubiącą poznawanie nowych ludzi.
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z Klientami B2B przy sprzedaży usług.
  • Jesteś osobą zorientowaną na cel, gotową na podjęcie nowych wyzwań.
  • Zbliżające się terminy oraz presja czasu to dla Ciebie dodatkowy motywator.
  • Posiadasz umiejętności analityczne, interpersonalne i negocjacyjne.
  • Cechuje Cię samodzielność i kreatywność w działaniu.
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania częstych podróży służbowych.
  • Potrafisz swobodnie łączyć praktyczną wiedzę biznesową z umiejętnościami doradzania w zakresie rozwiązań informatycznych.
  • Interesuje Cię dalszy rozwój w branży IT.
  • Potrafisz w prosty sposób wytłumaczyć skomplikowane zagadnienia.

Ucieszy nas, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w branży IT oraz w oferowaniu rozwiązań informatycznych dla biznesu.
  • Znasz język angielski i posiadasz umiejętność swobodnej rozmowy na tematy technologiczne.

Co my możemy Ci zaoferować?

  • Miejsce, w którym zostaniesz na dłużej (jeśli współpraca będzie układała się pomyślnie, zaproponujemy Ci umowę na czas nieokreślony oraz wspólnie określimy atrakcyjną dla Ciebie ścieżkę rozwoju)
  • Rozwój kompetencji technicznych oraz biznesowych, dzięki współpracy (i jeśli będziesz chętny/a) kontaktowi z Klientami
  • Realny wpływ na swoją pracę oraz otoczenie, u nas każdy głos się liczy, a wiele firmowych decyzji podejmujemy wspólnie
  • Tworzenie rozwiązań, które „żyją” – dzięki implementacji Twoich zadań u Klientów, możesz obserwować wpływ Twojej pracy na rozwój innych firm
  • Kulturę organizacyjną promującą szacunek i odwagę, wspierającą integracje, współpracę oraz brak korporacyjności
  • Poznanie świetnych ludzi i nawiązanie nowych znajomości. Lubimy siebie i chętnie spędzamy razem czas – jeździmy na wyjazdy, nabijamy wspólnie kilometry w sportowych wyzwaniach, gramy w planszówki i wiele innych

A dodatkowo:

  • Indywidualnie przygotowany proces adaptacji oraz wsparcie mentora przez cały czas jego trwania
  • Dostęp do wirtualnej biblioteki Legimi
  • Dofinansowanie wsparcia psychologicznego z Wellbee
  • System kafeteryjny w postaci punktów, który można wykorzystać na platformie MyBenefit lub pokrycie w całości albo dofinansowanie opieki medycznej Lux Med, czy karty Multisport
  • Wsparcie w nauce języka angielskiego: opłacenie firmowych zajęć grupowych lub dofinansowanie nauki indywidualnej
  • Program Grantów, czyli możliwość zorganizowania integracji według własnego pomysłu
  • Dostęp do biura we Wrocławiu, w którym znajduje się między innymi bilard, rzutki, PS5 i przestronny taras
  • Szansę na budowanie marki osobistej poprzez merytoryczne udzielanie się na naszym firmowym blogu lub udział w Programie Ambasadorów
  • Wspólne świętowanie ciekawych świąt tematycznych

Kilka słów o rekrutacji:

  • Od samego początku będziemy zwracać się do siebie po imieniu
  • Na rozmowie rekrutacyjnej spotkasz Karolę lub Martynę z zespołu HR, a także członków zespołu, do którego aplikowałeś/aś
  • Po procesie rekrutacji damy Ci znać, jak Ci poszło

  • Praca Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567