Business Development Director/ Agrochemicals
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
29. 5. 2024

business-development-director-agrochemicals

Obowiązki

Wymagania

  •  bardzo dobra znajomość rynku komponentów stosowanych do produkcji agrochemicznej
  • min. 10- letnie doświadczenie w pracy w branży agrochemicznej (pestycydy, środki ochrony roślin)- w tym 4 lata jako osoba zarządzająca
  • umiejętność tworzenia strategii rozwoju biznesu
  • znajomość procedur i przepisów związanych z produkcja agrochemiczną
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji biznesowych
  • umiejeęności negocjacji i prezentacji
  • umiejętność przeprowadzania analizy rynku agrochemicznego
  • elastyczności w działaniu oraz gotowość do wdrażania nowych rozwiązań
  • nastawienia na osiąganie celów i pro aktywność
  • wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
  • gotowości do podejmowania podróży służbowych krajowych i zagranicznych
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914