Business Application Analyst for Microsoft Dynamics AX
  • Wroclaw
Wrocław, Wroclaw, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Specjalista ds. Microsoft Dynamics AX

Dołącz do nowego projektu!  Obecnie poszukujemy Specjalisty ds. Microsoft Dynamics AX, który chce działać w dynamicznym środowisku. Jeśli masz 2-5 lat doświadczenia w obszarze AX, świetnie się komunikujesz i jesteś gotowy na wyzwania, to ta oferta jest dla Ciebie!
Pracuj z nami hybrydowo we Wrocławiu i daj sobie szansę na rozwój zawodowy! ????

Wymagane doświadczenie i umiejętności:
  • 2-5 lat doświadczenia w Microsoft Dynamics AX (AX2012 lub nowszej wersji)
  • Znajomość procesów biznesowych oraz interfejsów, takich jak EDI (Electronic Data Interchange)
  • Umiejętności wsparcia aplikacji, z uwzględnieniem skrupulatności i zdolności do wielozadaniowości
  • Silna znajomość pakietu Microsoft Office 365
  • Doświadczenie w zarządzaniu incydentami i zmianami przy użyciu narzędzi ServiceNow i Jira
  • Doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej z partnerami, zespołem i internuncjuszami
  • Doskonałe umiejętności planowania, organizacji i zarządzania czasem
  • Zdolność do czytania, pisania i mówienia po angielsku na wysokim poziomie biegłości

Cele przewidziane dla roli:
  • Realizacja zmian i projektów zgodnie z zapotrzebowaniem biznesu
  • Zrozumienie potrzeb organizacji
  • Tworzenie sugestii dotyczących strategicznych i operacyjnych ulepszeń
  • Współpraca z wewnętrznymi kolegami oraz partnerami zewnętrznymi w celu dostosowania potrzeb biznesowych do możliwości rozwiązań
  • Udział w rozwiązywaniu incydentów na poziomie 3 oraz przetwarzanie żądań użytkowników dla kilku krajów
  • Zarządzanie uprawnieniami użytkowników i spełnianie wymogów audytu zgodnie ze standardem ISO 27001 (zarządzanie systemami bezpieczeństwa informacji)

Główne obowiązki:
  • Zarządzanie projektami i inicjatywami w obszarze ERP, umożliwiając ciągłe ulepszenia dla biznesu i IT
  • Zapewnienie efektywnej komunikacji w zespole IT, z kluczowymi użytkownikami i wszystkimi istotnymi interesariuszami
  • Przegląd i wyjaśnienie wymagań biznesowych oraz proponowanie możliwości rozwiązań
  • Praca nad koncepcją praw użytkowników i segregacją obowiązków
  • Wsparcie i koordynacja testów użytkowników oraz szkolenia związane z nowymi rozwiązaniami

Wymagane technologie:
  • Microsoft Dynamics AX (AX2012 lub nowsza wersja)
  • EDI (Electronic Data Interchange)
  • Microsoft Office 365
  • ServiceNow
  • Jira

Jak będzie wyglądać proces rekrutacji:
  • Weryfikacja Twojej aplikacji i angielskiego CV przez rekrutera Hays
  • 15-minutowa rozmowa z wybranymi Kandydatami
  • Dwa spotkania online – rozmowy techniczne z osobami odpowiedzialnymi za projekty docelowe
  • Oferta i podsumowanie warunków współpracy
  • Witamy w nowej roli!

Gotowy/a na nową ekscytującą przygodę zawodową? Aplikuj już teraz i razem stwórzmy coś niezwykłego! ????

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179