Business Analyst (Telco)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1188985

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.
Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Business Analyst

Lokalizacja: Warszawa
Branża: telco
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długoterminowa
Stawka: 100-120 PLN/h netto + VAT
Start date: ASAP
Godziny pracy: standardowe
Praca zdalna: praca w modelu hybrydowym 2 dni z biura w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury

Czym będziesz się zajmował:

  • Współpraca z internuncjuszami oraz wsparcie Product Ownerów Klienta w definiowaniu, nieteoretyzowaniu i dopracowywaniu user stories oraz ustalaniu kryteriów akceptacji
  • Regularne nieteoretyzowanie backlogu w oparciu o znaczenie biznesowe, zależności oraz zdolności zespołu
  • Współpraca z zespołami Agile w celu uzgodnienia celów i zadań dla każdego PI, wyjaśniając funkcje, ryzyka i wszelkie zależności
  • Koordynacja z zespołem przy planowaniu iteracji, wyborze user stories do sprintów oraz ustalaniu celów iteracji zgodnie z wizją produktu i wymaganiami klientów
  • Skupienie na dostarczaniu funkcji zapewniających wysoką jakość i znaczną wartość biznesową
  • Zapewnienie, że user stories są wykonalne, mierzalne oraz zgodne ze standardami jakości, we współpracy z zespołem
  • Współpraca z zespołami deweloperskimi, QA oraz architektami systemowymi w celu zapewnienia dokładnej implementacji funkcji oraz rozwiązań danych
  • Wsparcie Product Ownerów TMPL w przeglądzie i akceptacji ukończonych user stories, zapewniając, że spełniają kryteria akceptacji i wnoszą wartość do produktu
  • Przeprowadzanie wywiadów, warsztatów i spotkań z kluczowymi interesariuszami, aby zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania wobec systemu, procesu lub projektu
  • Śledzenie postępów prac zespołów, ich zgodności z celami biznesowymi i przyjętym harmonogramem

Co otrzymasz:

  • Możliwość długofalowej współpracy z liderem sektora telco
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:

  • Minimum 3-4 lata doświadczenia w roli Analityka IT / Analityka Biznesowego / Analityka Systemowego
  • Doświadczenie w projektach IT dla branży telekomunikacyjnej
  • Znajomość metodyk zwinnych
  • Mile widziane doświadczenie w usługach subskrybcyjnych
  • Umiejętności analityczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu komunikacją biznes-IT
  • Doświadczenie w projektach prowadzonych z wykorzystaniem wytycznych i praktyk zgodnych z SAFe
  • Znajomość BPMN/UML
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:

  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z Klientem – 2 spotkania online
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116