Business Analyst
  • Bochnia
Bochnia, Bochnia, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Antal Sp. z o.o.
4. 9. 2024

Dla naszego międzynarodowego klienta z obszaru finansowego, szukamy osoby na stanowisko Business Analyst, która wspierać będzie zespół Finance ISSB.

Forma umowy: UoP

Model pracy: hybryda w Krakowie

Liczba otwartych pozycji: 1

Poziom: Senior/Expert

Obowiązki:

  • Identyfikowanie problemów w skali globalnej (i regionalnej / w jednostce) oraz odpowiednie dzielenie się problemami i rozwiązaniami
  • Wspieranie codziennych wyników ISSB dla Grupy i ESG CFO w celu wprowadzenia zmian za pośrednictwem Global Finance i szerszych grup interesariuszy
  • Utrzymywanie silnych, opartych na współpracy relacji roboczych w obszarze finansów i z innymi grupami interesariuszy
  • Zrozumienie, w jaki sposób można odpowiednio zidentyfikować wpływ globalnych finansów we współpracy z zespołem ESG CFO
  • Współpraca z innymi programami w celu zapewnienia, że zależności związane z finansami ESG i zrównoważonym finansowaniem są dostarczane w terminach i zgodnie ze standardami wymaganymi przez finanse
  • Umożliwienie przejścia do BAU, zapewnienie kompletności, ładu i zgodności ze standardami Change Framework

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy w dziale zmian w finansach lub finansach IT - stanowisko Senior BA/SME będzie dodatkowym atutem
  • Doskonała znajomość produktów związanych z MS, tj. PowerPoint, Excel, Ms Visio
  • Wcześniejsze doświadczenie w zakresie globalnych zmian regulacyjnych/finansowych w kontekście finansów lub ryzyka
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu Cross-Finance
  • Umiejętność wywierania wpływu i zarządzania globalnymi i regionalnymi relacjami z interesariuszami w zakresie wprowadzania zmian

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Roczny bonus zależny od wyników
  • Dodatkowe bonusy za nagrody uznaniowe
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Jednorazowy zwrot kosztów za wyposażenie biura domowego (do 800 PLN)
  • Imprezy firmowe i wydarzenia
  • Inicjatywy CSR
  • Zniżki na przedszkole
  • Wsparcie finansowe w szkoleniach i edukacji
  • Fundusz socjalny
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bezpłatny parking

Etapy rekrutacji:

•  Analiza CV

•  Rozmowa z Konsultantką Antal

•  Test behawioralny

•  Rozmowa z Rekruterem po stronie Klienta

•  Rozmowa online z menedżerem działu

Czym jest "Antal"?

Firmą rekrutacyjną!

Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

Bezpłatne wsparcie kariery!

Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

  • Praca Bochnia
  • Bochnia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584