Business analyst
  • Międzyrzecz
business analyst
Międzyrzecz, Międzyrzecz, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
25. 5. 2024

Poszukujesz z nowej pracy i znasz język angielski? Posiadasz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku? Nie zwlekaj - aplikuj! Jako Analityk Biznesowy będziesz odgrywał kluczową rolę w zapewnianiu wsparcia strategicznego, prowadzeniu badań i analiz, a także ułatwianiu współpracy międzyfunkcyjnej w celu spójnego prowadzenia kluczowych projektów i inicjatyw z celami i priorytetami firmy.

Oczekujemy

  • znajomości j.angielskiego na poziomie B2(w mowie i piśmie)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (Business Analyst)
  • wykształcenia wyższego (mile widziane kierunkowe)
  • biegłości w znajomości narzędzi do analizy danych, takich jak Microsoft Excel, SQL i oprogramowanie Business Intelligence
  • silnych umiejętności analitycznych i rozwiązywania problemów z dbałością o szczegóły
  • doskonałych umiejętności komunikacji i prezentacji
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami będzie dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • pracę stacjonarną w biurze zlokalizowanym wMiędzyrzeczu(istnieje również możliwość pracy 2-3 dni w tygodniu w biurze wGorzowie Wielkopolskim, a pozostałe dni w Międzyrzeczu)
  • elastyczny start pracy (7:30-9:00)
  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich kompetencji w zakresie analizy i wizualizacji danych

Zadania

  • wsparcie strategiczne: pomoc we wdrażaniu dostosowanych corocznych inicjatyw wspierających działalność firmy, cele strategiczne
  • przeprowadzanie analiz i generowanie spostrzeżeń na podstawie badań rynku, konkurencyjności analiza krajobrazu i trendów branżowych na potrzeby podejmowania strategicznych decyzji
  • tworzenie raportów i pulpitów nawigacyjnych dostosowanych do potrzeb organizacji potrzeb, zapewniając wgląd w kluczowe wskaźniki wydajności i trendy
  • wsparcie dla zespołów sprzedażowych, dostarczając im spostrzeżeń i analiz opartych na danych optymalizować strategie i wyniki sprzedaży
  • koordynacja i zarządzanie projektami strategicznymi, zapewniając zgodność z firmą cele i priorytety
  • współpraca z zespołami międzyfunkcyjnymi w celu realizacji kluczowych projektów i inicjatyw, wspieranie współpracy i spójności między działami
  • komunikacja z interesariuszami: koordynowanie i ułatwianie skutecznej komunikacji ze strony prezesa i interesariuszy wewnętrznych/zewnętrznych w wybranych obszarach, zapewniając przejrzystość i zgodność danych
  • monitorowanie postępu w rozwoju biznesu: śledzenie i monitorowanie postępu w rozwoju biznesu inicjatywy i wskaźników, zapewniając regularne aktualizacje i analizy zainteresowanym stronom
  • pomoc w ocenie potencjalnych fuzji i przejęć, przeprowadzanie analizy finansowej i due diligence, jeśli zajdzie taka potrzeba
  • ocea propozycji wydatków kapitałowych, oceniając ich zgodność cele firmy i potencjalny zwrot z inwestycji
  • analiza strategii cenowych i generowanie opcji optymalizacji cen produktów i usług, równoważąc konkurencyjność z rentownością

  • Praca Międzyrzecz
  • Międzyrzecz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851