Bufetowa - Kasjer
  • Święte (pow. średzki, gm. Środa Śląska)
dolnośląskie, Święte (pow. średzki, gm. Środa Śląska), dolnośląskie, Polska
Dussmann Polska Sp.z o.o.
17. 5. 2024

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

BUFETOWA – KASJER

Stołówka pracownicza

Miejscowość: Święte

To oferujemy:

  • Umowa zlecenie
  • Praca poniedziałek – piątek 6-14 i 10-18
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie przełożonego
  • Darmowy obiad

Twoje zadania:

  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Wydawanie posiłków
  • Przygotowywanie kanapek, sałatek i deserów

Oczekujemy:

  • Chęci do podjęcia pracy na stałe
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • Dojazd we własnym zakresie

  • Praca dolnośląskie
  • Kasjer dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 156
    19 236