Budowlanka Niency murarz regipsierz tynkarz płytkarz
  • Konin
Konin, Konin, Wielkopolskie, Polska
Krzysztof
1. 6. 2024

Aktualnie Firma Niemiecka z wieloletnim doświadczeniem oferuje
praca na terenie Niemiec:
Szukamy do współpracy tylko solidnych osób z:
umiejętnością organizacji -praca w zespole
samozatrudnienie Opis stanowiska: murarz - 17,00€
płytkarz- 17,00/18,00€
regipsiarz 16,00€
monter meblowy -18,00€
Wymagania: Mile widziane doświadczenie , znajomość języka niemieckiego prawo jazdy kat. B.
Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie - nawet od15.000/18.000,00 PLN miesięcznie, praca u stałego inwestora, zakwaterowanie zorganizowane - BEZPŁATNE, długoterminowe zlecenie, minimum 1 rok możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy, pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy, możliwość regularnych zjazdów do Polski, jasne i przejrzyste umowy, przyjazna atmosfera pracy,
tel. 605562373

  • Praca Konin
  • Murarz Konin
  • Konin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851