Budowa statków - blacharz stoczniowy NL
  • Słupsk
Słupsk, Słupsk, pomorskie, Polska
KBTI Poland
15. 5. 2024

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla holenderskiego klienta poszukuje doświadczonych pracowników do budowy jachtów / statków.MIEJSCE PRACY: Holandia – dostępne różne lokalizacje

Obowiązki

  • - Wszelkiego rodzaju prace związane z budową jachtów / statków
  • - Kontrola jakości
  • - Dbałość o porządek w miejscu pracy

Wymagania

  • - Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • - Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • - Prawo jazdy kat. B
  • - Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • - CV w języku angielskim

Oferujemy

  • - Zarobki 620 euro netto tygodniowo
  • - Zapewnione: zakwaterowanie (pokój jednoosobowy), transport, ubezpieczenie.

  • Praca Słupsk
  • Blacharz Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    121 608
    19 591