Bubble developer
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
BPMRIDERS
7. 10. 2024

Ezflow to startup low-code zajmującym się obszarami Design / Web / APP, jesteśmy zespołem

działającym pod marka BPMRIDERS, który specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań opartych na technologiach low-code. Naszymi głównymi platformami są Bubble, WEBCON, Webflow, na których budujemy zaawansowane aplikacje webowe.

Obowiązki:

  • Głównym celem będzie rozwój istniejących aplikacji bubblowskich z branży real estate, postawionych na planach enterprise Bubble
  • Projektowanie i wdrażanie architektury bazodanowej z dużymi wymaganiami wydajnościowymi
  • Wrażanie makiet/layoutów z Figmy do Bubble
  • Praca z API
  • Aktywny udział w spotkaniach z klientem, warsztatach biznesowych itd.

Wymagania:

  • Znajomość Bubble - MUST HAVE!
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w obszarze Low-code, ale przynajmniej 1 rok w Bubble - poparte minimum 1 komercyjnym projektem
  • Doświadczenie z narzędziami do zarządzania projektami np. Clickup, Teams
  • Umiejętność jasnego komunikowania się i omawiania pomysłów i koncepcji
  • Pozytywne podejście do pracy, chęć działania i proaktywne myślenie
  • Umiejętność pracy zdalnej w rozproszonym zespole, wyznaczania priorytetów i realizacji zadań w wyznaczonym terminie

Mile widziane:

  • Praktyczne doświadczenie z technologiami takimi jak React.js i JavaScipt
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Chęć rozwoju na rynku narzędzi Low-code

Jak o Ciebie zadbamy?

  • Zapewnimy ciekawą i pełną wyzwań pracę, możliwość współpracy z renomowanymi firmami z branży real estate i nie tylko
  • Możliwość rozwoju z wykorzystaniem różnych staków technologicznych Low code
  • Nasza kultura organizacyjna opiera się na dzieleniu się wiedzą i życzliwej pomocy – dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci wsparcie, którego potrzebujesz w codziennej pracy
  • Oferujemy inspirujące środowisko pracy – będziesz współpracować z ekspertami z różnych dziedzin (front-end, back-end, UX/UI, analityka i biznes)
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Zapewniamy również możliwość pracy w biurze w dogodnej lokalizacji w Warszawie i we Wrocławiu
  • Umowa o prace B2B + premie od zaangażowania
  • Benefity

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713