BSH Pracownik Transportu Wewnętrznego
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

  • gotowość do pracy w dynamicznym środowisku pracy - ok. 20 procesów
  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym oraz w nadgodzinach
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej o podobnej organizacji do BSH w obszarze logistyki i/lub transportu wewnętrznego
  • doświadczenie w pracy ze skanerem - jako dodatkowy atut
  • stawka podstawowa: 30,50 zł brutto/h
  • premia frekwencyjna: 200zł brutto
  • premia jakościowa: do 825 zł brutto
  • dodatek za pracę w sobotę w wysokości 150 zł/brutto + dzień wolny do odbioru/ wynagrodzenie za nadgodziny
  • umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)
  • możliwość przejścia bezpośrednio do firmy po okresie próbnym
  • pracę w dogodnej lokalizacji: dojazd komunikacją miejską (tramwaj linii: 1, 7, 15, 74)
  • komfortowe warunki pracy: nowoczesny park maszynowy, bliskość kantyny, darmowa kawa/herbata/woda, swobodny dostęp do darmowego miejsca parkingowego
  • opiekę konsultanta na miejscu, odzież ochronną, szkolenie wdrożeniowe
  • ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna
  • bezpłatne wsparcie psychologiczne oraz prawne dla pracownika oraz jego rodziny

  • Praca Wrocław
  • Kurier (transport) Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914