Brygadzistka sprzątająca Factory, 23 zł + premia, Wro
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Delta Business Service
27. 8. 2024

Firma Delta Business Service, wiodąca firma specjalizująca się w kompleksowym utrzymaniu czystości i porządku w obiektach handlowych, w tym w prestiżowym Wrocław Fashion Outlet, poszukuje kandydata na stanowisko:
- Brygadzistka sprzątająca
Lokalizacja: Wrocław, Fabryczna, ulica Graniczna 2
Oferujemy:
- Stałe zatrudnienie: gwarantujemy umowę zlecenie w okresie próbnym, a po jego zakończeniu umowę o pracę (UoP), która zapewni Ci stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
- Praca od poniedziałku do soboty + niedziele handlowe
- Stawkę godzinowa: 23,00 zł netto + dodatek 500 zł netto dla brygadzisty
- Możliwość dołączenia do pakietu Medicover Sport
- Wsparcie koordynatora
- Narzędzia niezbędne do pracy
Nasze wymagania:
- Posiadające doświadczenie na podobnym stanowisku i doświadczenie w zarządzaniu personelem – mile widziane
- Doświadczenie w sprzątaniu (warunek konieczny) i w maszynowym myciu podłóg (mile widziane)
- Umiejętność planowania pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
- Komunikatywna znajomość języka polskiego na poziomie B1 – warunek konieczny
- Dyspozycyjność oraz gotowość do intensywnej pracy
- Zaangażowanie
Twój zakres obowiązków:
- Od 06:00 do 14:00 – codzienny serwis (obchody galerii), w tym mycie toalet
- Dwa razy w tygodniu – obchody obiektu z klientem
- Koordynacja zamówień (środki chemiczne i higieniczne)
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem portalu nuzle. Po zapoznaniu się z aplikacjami, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Lub 538 853 270 - Julia

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584