Brygadzistka/Brygadzista
  • Słupsk
Słupsk, Słupsk, Pomorskie, Polska
Perla Polska
17. 4. 2024

Perla Polska Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem smacznych i oryginalnych przekąsek na każdą okazję i porę dnia. Jesteśmy liderem na polskim rynku w swojej kategorii produktowej. Nasza specjalność to hummus w wielu smakach, a także szeroki wybór antipasti, sałatek, wrapów, krewetek czy dań gotowych.
Cały czas rozwijamy się, zdobywamy nowe rynki, a co za tym idzie zwiększamy zatrudnienie. Do naszego zespołu poszukujemy zdolnych i zaangażowanych osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Słupsk, ul. Europejska 10
Zakres zadań:
- Koordynacja pracy podległego zespołu
- Realizacja zleceń zgodnie z planem produkcyjnym
- Rozwiązywanie bieżących problemów
- Prowadzenie dokumentacji zmianowej
- Nadzór na przestrzeganiem zasad BHP
- Dbanie o standardy higieniczne HACAP, GMP, GHP
Nasze oczekiwania:
- Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami
- Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
- Szybkość działania w rozwiązywaniu problemów
- Podejmowanie decyzji w ramach nadanych uprawnień
- Umiejętność budowania zgranego zespołu
- Gotowość do pracy dwuzmianowej
- Badania sanitarno-epidemiologiczne (można zrobić w trakcie rekrutacji)
Oferujemy:
- Stałą pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Terminowo wypłacane wynagrodzenie
- Miesięczny system premiowy
- Szkolenie i wdrożenie w obowiązki
- Darmowy autobus na terenie Słupska
Więcej o nas na: www.pelnadobra.pl
Zachęcamy do aplikowania

  • Praca Słupsk
  • Brygadzista Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782