Brygadzista zmiany montażu podłóg
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
OKB Sp. z o.o.
15. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie realizacji założonych celów ilościowych i jakościowych na obszarze produkcji,
  • skuteczna kontrola pracy podległych pracowników,
  • nadzór nad wypełnianiem dokumentacji produkcyjnej i jakościowej,
  • udział w szkoleniu pracowników i sprawdzanie ich kompetencji,
  • aktywne rozwiązywanie problemów produkcyjnych
  • zabezpieczenie materiałów i narzędzi niezbędnych do wykonania pracy podległego zespołu,
  • nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP.

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze produkcji (lider, mistrz, brygadzista),
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowniczym,
  • umiejętności analityczne i proaktywna postawa,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • uprawnienia na wózek widłowy (dodatkowy atut),
  • umiejętność czytania rysunku technicznego (dodatkowy atut)

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • możliwość ciekawego rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę,
  • Multisport
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne,
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe.

  • Praca Łódź
  • Brygadzista Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584