Brygadzista w obszarze logistyki
  • Opole
Opole, Opole, Polska
HRS IT Sp. z o.o.
2. 8. 2024

Dla naszego Klienta, uznanego producenta dla marek klasy premium w branży automotive, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Brygadzista w obszarze logistyki
Miejsce pracy: Opole
Zakres obowiązków
- Zarządzanie procesem logistyki i magazynowania, w tym, optymalizacja wykorzystania dostępnych zasobów ludzkich, technicznych i materiałowych dla realizacji założonych celów
- Nadzór nad zapewnieniem bezpieczeństwa, w szczególności nad przestrzeganiem przepisów BHP i Ochrony Środowiska w powierzonym obszarze
- Kontrola poprawności i zasadności wewnętrznych dokumentów opisujących ruchy magazynowe
- Dbałość o ciągłe ograniczanie kosztów funkcjonowania działu oraz kosztów logistycznych
- Współudział i nadzór nad procesem sprzedaży odpadów, złomu, nierotujących materiałów
- Nadzór nad właściwym rozmieszczeniem towarów na magazynie oraz inwentaryzacjami
Poszukiwane kompetencje
- Wykształcenie: średnie
- Minimum 2 lata na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej- Znajomość technik doskonalenia procesów i ograniczania kosztów
- Umiejętność pracy zespołowej, w tym delegowania zadań
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- Zaawansowana obsługa MS Office oraz programu typu ERP do zarzadzania magazynem i logistyką
Oferujemy
- Otwartość na oczekiwania finansowe kandydatów
- Dostęp do pełnego zakresu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
- Szeroki pakiet benefitów
- Dofinansowanie studiów i studiów podyplomowych
- Dofinansowanie do posiłków
- Przejrzyste możliwości rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy

  • Praca Opole
  • Brygadzista Opole
  • Logistyk Opole
  • Pracownicy uczelni w Polsce Opole
  • Doradca podatkowy w Polsce Opole
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536