Brygadzista w fabryce czekolady - Poznań
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service
9. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego Klienta, który specjalizuje się w branży spożywczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Brygadzista/ Poznań

Nasz Klient od ponad 30 lat dostarcza produkty czekoladowe najwyższej jakości. Firma jest aktualnie jednym z największych polskich producentów czekolady i półproduktów cukierniczych. Z powodzeniem działa na rynku detalicznym, przemysłowym, jak i rzemieślniczym. Firma działa nie tylko w Polsce, ale także na arenie międzynarodowej. Są obecni na ponad 30 rynkach naszego globu i z powodzeniem zdobywają kolejne rynki.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie z perspektywą na długotrwałą współpracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 32 zł/h brutto (na rękę ok. 22 zł/h)
  • pracę na III zmiany: 6-14, 14-22, 22-6,
  • preferencyjne ceny na zakup słodyczy,
  • pracę w miejscu wypełnionym zapachem czekolady.

Zadania:
  • właściwa organizacja pracy dla podległych pracowników w obszarze pakowania wyrobów gotowych,
  • nadzór pracowników w wykonywanych zadaniach związanych z procesem produkcji np. odbieranie z taśmy wyrobów gotowych, pakowanie w kartony, układanie kartonów na palecie, mycie linii,
  • realizowanie wyznaczonego planu produkcji,
  • nadzór nad produkowanym wyrobem zgodnie z wymaganiami technologicznymi i jakościowymi,
  • współpraca z operatorem i mechanikiem w zakresie utrzymania ciągłości procesu produkcyjnego,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji w programie komputerowym,
  • odpowiedzialność za utrzymanie standardów produkcji oraz BHP i ppoż.

Oczekujemy:
  • doświadczenia w zarządzaniu grupą pracowników w firmie produkcyjnej min.3 lata – warunek konieczny,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
  • aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • dokładności, samodzielności, odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • znajomości obsługi komputera.

Pracuj dla jednego z liderów w produkcji wyrobów czekoladowych w Polsce. Rozwijaj się w dynamicznym środowisku pracy i zdobądź nowe doświadczenia.

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Jak wygląda proces rekrutacji?
  • Kontakt telefoniczny z kandydatem - przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,
  • Rozmowa rekrutacyjna,
  • Decyzja.

Zainteresowała Cię oferta? Aplikuj już dziś!

Masz więcej pytań? Zadzwoń: 506 561 859

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Szkolenia
  • Umowa Zlecenie

  • Praca Poznań
  • Brygadzista Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678