Brygadzista, ustawiacz wtryskarek
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
BAILEY CONTRACTING Sp. z o.o.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
  - Ustawianie wtryskarek, konfigurowanie urządzeń - Prowadzenie nadzoru w charakterze brygadzisty - Analizowanie jakości produktów i wdrażanie rozwiązań mających na celu polepszanie jakości - Realizacja raportów w systemie ERP - Kompletowanie i transport materiałów do maszyn

Wymagania stanowiska
- Wykształcenia technicznego z zakresu mechaniki - Doświadczenia w obsłudze wtryskarek - Wiedzy z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych (w teorii i w praktyce) - Umiejętności interpersonalnych
Oferujemy
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - Możliwość podjęcia pracy od zaraz - Stałe wynagrodzenie - Możliwość nawiązania stałej współpracy z firmą - Perspektywa rozwoju zawodowego

  • Praca Gdańsk
  • Brygadzista Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388