Brygadzista Usług Dodanych (m/k/x*)
  • Wiskitki
Wiskitki, Wiskitki, Masovian Voivodeship, Polska
Raben Logistics Polska sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Wiskitki (pow. żyrardowski)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie stanowisk produkcyjnych, planowanie osób do pracy
  • Planowanie i organizacja pracy podległego zespołu
  • Przekazywanie kluczowych informacji pracownikom na zmianie
  • Współpraca z klientami, magazynem logistyki kontraktowej i działem obsługi klienta

Nasze wymagania

  • Potrafisz pracować pod presją czasu i podejmować samodzielne decyzje
  • Jesteś osobą zaangażowaną – masz DRIVE do działania i rozwoju osobistego
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników
  • Chcesz rozwijać się w obszarze magazynu i usług dodanych
  • Jesteś gotowy/gotowa do pracy 3 zmianowej i w porze nocnej

To oferujemy

  • Program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu i stanowiska
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa lub bilety do kina, paczki dla pracowników itp

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Karta paliwowa Lotos

Dołączysz do fantastycznego zespołu, który sprawi, że szybko poznasz tajniki nowej pracy. Każdy projekt będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą. U nas nie ma miejsca na nudę!

Razem wiele zdziałacie!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki

i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Mamy drive do rozwoju!

  • Praca Wiskitki
  • Wiskitki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087