_Brygadzista/Technik budowy - praca w delegacji na terenie Polski!_
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
28. 9. 2024

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Obowiązki

  • Nadzór nad realizacją prac budowlanych zgodnie z projektem i harmonogramem
  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac
  • Zarządzanie zespołem pracowników i koordynacja działań podwykonawców
  • Weryfikacja i zatwierdzanie dostaw materiałów budowlanych
  • Prosta obsługa komputera, prowadzenie dokumentacji budowlanej i raportowanie postępów prac

Wymagania

  • Obsługa narzędzi budowlanych i elektronarzędzi,
  • Zdolności manualne,
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w delegacji i dostosowanie się do zmieniających
  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na placu budowy,
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane:
  • Umiejętność wspierania i kierowania zespołem, inicjatywa w działaniu.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,
  • Możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach na rynku polskim,
  • Zakwaterowanie w trakcie delegacji,
  • Dedykowany samochód dla zespołu,
  • Ubezpieczenie prywatne,
  • Praca na jedną zmianę.

  • Praca Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Pracownik na wysokościach Katowice
  • Technik Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Technik elektryk Katowice
  • Technik elektronik Katowice
  • Technik awionik Katowice
  • Technik kelner Katowice
  • Technik ekonomista Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392