Brygadzista spawaczy / ślusarzy
  • Gdańsk
brygadzista spawaczy / ślusarzy
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
HTC-SYSTEM Sp. z o.o.
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Firma HTC - System zatrudni osobę na stanowisko:
                       BRYGADZISTA SPAWACZY/MONTERÓW
Zakres obowiązków:
Wykonywanie montażu zgodnie ze zleceniem, dostarczonymi rysunkami i schematami – niezbędna umiejętność czytania rysunku technicznego!
Terminowe i prawidłowe wykonanie zleconych zadań,
Koordynowanie pracy podległych pracowników wewnętrznych oraz podwykonawców,
Wymagania:
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem monterów,
Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego
Umiejętność montażu tras kablowych, fundamentów, konstrukcji wsporczych, tulei przejść kablowych, zamocowań indywidualnych
Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzinowym
Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
- niezbędne narzędzia do pracy i szkolenia wdrożeniowe,
- pracę przy dużych inwestycjach,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
- pracę w zgranym zespole, nastawionym na współpracę oraz dzielenie się wiedzą,
- ubezpieczenie grupowe, dodatki żywieniowe,
- pracę w godzinach podstawowych, (możliwe nadgodziny, dodatkowe płatne ewentualne prace w weekend).
517 735 881

  • Praca Gdańsk
  • Brygadzista Gdańsk
  • Ślusarz Gdańsk
  • Ślusarz Pruszcz Gdański
  • Ślusarz Nowy Dwór Gdański
  • Ślusarz Starogard Gdański
  • Ślusarz gdański
  • Spawacz gdański
  • Spawacz Starogard Gdański
  • Spawacz Nowy Dwór Gdański
  • Spawacz Pruszcz Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    126 572
    20 278