Brygadzista serwisu napraw kontenerów
  • Komorniki (pow. średzki, gm. Środa Śląska)
dolnośląskie, Komorniki (pow. średzki, gm. Środa Śląska), dolnośląskie, Polska
STRABAG BMTI Sp. z o.o.
9. 9. 2024

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

Zadania:

  • nadzór nad ekipą techników
  • planowanie i organizacja prac
  • montaż zapleczy kontenerowych
  • serwisy/naprawy kontenerów budowlanych

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi komputera
  • montaż kontenerów na budowach
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie w pracach remontowo-budowlanych
  • doświadczenie w prowadzeniu magazynu części

Mile widziane:

  • uprawnienie na wózki widłowe
  • uprawnienia energetyczne

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.