Brygadzista serwisu napraw kontenerów
  • Środa Śląska, średzki, dolnośląskie
Środa Śląska
STRABAG BMTI Sp. z o.o.
22. 8. 2024

Dla spółki STRABAG BMTI, należącej do koncernu STRABAG SE, odpowiedzialnej za nabywanie, zarządzanie oraz serwis maszyn i urządzeń na budowach koncernowych, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: 55-300 Środa Śląska, Komorniki, ul. Polna 24

Zadania:

  • nadzór nad ekipą techników
  • planowanie i organizacja prac
  • montaż zapleczy kontenerowych
  • serwisy/naprawy kontenerów budowlanych

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi komputera
  • montaż kontenerów na budowach
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie w pracach remontowo-budowlanych
  • doświadczenie w prowadzeniu magazynu części

Mile widziane:

  • uprawnienie na wózki widłowe
  • uprawnienia energetyczne

 Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • szkolenia branżowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • bezpieczeństwo oraz nowoczesne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu, także na stanowiska biurowe
  • szacunek i poczucie, że twoja praca jest ważna

Aplikacje prosimy składać na stronie: www.strabag.pl/kariera

Kandydatów prosimy o kontakt z:

Agnieszka Chojecka

tel. + 48 734 732 352

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

  • Praca Środa Śląska
  • Środa Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584