Brygadzista robót drogowych
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
ReMar
12. 9. 2024

Obowiązki

  • Wykonywanie prac związanych z budową nowych dróg, naprawą istniejących lub ich utrzymaniem,
  • Prace ziemne, brukarskie w tym przygotowywanie terenu pod budowę dróg parkingów,
  • Nadzór nad pracami maszyn,
  • Kontrola jakości i ilości wykonywanych robót
  • Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP na terenie budowy
  • Nadzór nad poprawnym stosowaniem środków ochrony indywidualnej przez siebie i współpracowników
  • Współpraca z innymi członkami zespołu drogowego, inżynierami oraz nadzorem budowlanym.
  • Raportowanie postępu prac i problemów na terenie budowy.

Wymagania

  • min. 5 letnie doświadczenie przy robotach drogowych (budowa nasypów, wykonywanie stabilizacji, podbudowy z kruszywa) mile widziane doświadczenie przy pracach brukarskich
  • umiejętność czytania projektu budowlanego
  • biegła obsługa niwelatora
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • praca głównie na południu Polski,
  • stabilne zatrudnienie,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • Umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – premia uznaniowa,
  • Chętnie podejmiemy pracę z samodzielnymi ekipami – osobami prowadzącymi własną działalność.

  • Praca Kraków
  • Brygadzista Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567