Brygadzista robót budowlanych
  • Kamienna Góra
Kamienna Góra, Kamienna Góra, dolnośląskie, Polska
REGESS
8. 6. 2024

Poszukujemy doświadczonego Brygadzisty Robót Budowlanych, który dołączy do naszego zespołu w Mysłakowicach. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie pracami budowlanymi, koordynowanie działań zespołu oraz zapewnienie terminowej realizacji projektów.

Obowiązki:

  • Nadzór nad pracownikami budowlanymi i podwykonawcami.
  • Koordynowanie i planowanie prac budowlanych zgodnie z harmonogramem.
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP na budowie.
  • Kontrola jakości wykonywanych prac.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów na budowie.
  • Współpraca z kierownikiem budowy oraz innymi członkami zespołu.
  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej i raportowanie postępów prac.

Wymagania

  • Znajomość technik budowlanych i przepisów BHP.
  • Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność zarządzania zespołem.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną w Mysłakowicach
  • Długoterminową współpracę
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy i wsparcie w realizacji zadań.

  • Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny - 507 928 204 lub przesyłanie CV na adres :

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Kamienna Góra
  • Kamienna Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851