Brygadzista przy pracach wykończeniowych
  • Międzyzdroje
Międzyzdroje, Międzyzdroje, Zachodniopomorskie, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie i koordynacja 30 osobowym zespołem,
  • Planowanie i rozdzielenie prac wykończeniowych na miejscu budowy,
  • Dbanie o odpowiednie zapotrzebowanie w materiały,
  • Prowadzenie prac wykończeniowych od stanu deweloperskiego pod klucz.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w nadzorze pracowników na miejscu budowy,
  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Otwartość do wyjazdów służbowych.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, każdy wolny weekend,
  • Stawkę 8000-9000 zł netto miesięcznie,
  • Narzędzia, sprzęt BHP,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

  • Praca Międzyzdroje
  • Międzyzdroje - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190