Brygadzista Produkcji
  • Wola Mrokowska
mazowieckie, Wola Mrokowska, mazowieckie, Polska
Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.
26. 8. 2024

Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w zakresie produkcji i dystrybucji elementów wentylacyjnych.

Swoją ofertę kierujemy głównie do dystrybutorów i firm wykonawczych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Główne zadania:

  • zarządzanie zespołem podległych pracowników: kontrola i ewidencja czasu pracy, wyznaczanie zadań, a także wdrażanie i utrzymywanie rozwoju kompetencji,
  • dbałość o przestrzeganie procedur stanowiskowych, zasad BHP oraz PPOŻ,
  • nadzór nad poszczególnymi etapami procesu produkcji,
  • terminowa realizacja planów produkcyjnych oraz nadzór nad postępem prac,
  • kontrola jakości wytwarzanych produktów oraz optymalizowanie procesów produkcyjnych.

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność wyznaczania celów,
  • dyspozycyjność i pełne zaangażowanie w realizację zadań,
  • doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołu pracowników,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym w godzinach: 6-14, 14-22, 22-6.

Mile widziane:

  • znajomość Lean Management.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności,
  • przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i wsparciu zespołu,
  • świadczenia z funduszu socjalnego,
  • dofinansowanie posiłków,
  • dostęp do programu MultiSport oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
  • możliwość dojazdu autobusem dowożącym pracowników na trasach:
    • Radom - Wola Mrokowska
    • Warka – Ryszki – Jasieniec – Skurów – Grójec – Tarczyn - Wola Mrokowska
    • Bukówno – Radzanów – Sucha - Białobrzegi – Grójec - Tarczyn - Wola Mrokowska
    • Dobieszyn – Ksawerów Stary – Stromiec - Pohulanka – Białobrzegi – Grójec - Tarczyn – Wola Mrokowska

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544