Brygadzista Produkcji
  • Bukowiec
Bukowiec, Bukowiec, łódzkie, Polska
OKB Sp. z o.o.
2. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie procesów produkcyjnych na określonym wydziale produkcyjnym (laser, prasy krawędziowe, spawanie)
  • nadzorowanie oraz kontrolowanie terminowego wykonywania planów produkcyjnych,
  • zarządzanie podległymi pracownikami – nadzór nad dyscypliną, wydajnością i jakością pracy, przestrzeganiem ustalonych zasad i metod pracy,
  • praca w systemie zmianowym (2 zmiany).
  • kontrolowanie i przestrzeganie zasad BHP i p.poż na terenie hali produkcyjnej.

Nasze wymagania

  • minimum 1-roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra organizacja pracy i zdolność sprawnego działania, również pod presją czasu,
  • umiejętność kierowania zespołem pracowników (10 osób),
  • nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • komunikatywność,
  • sumienność, skrupulatność, dynamizm w działaniu,
  • uprawnienia UDT do prowadzenia wózków jezdniowych z napędem silnikowym

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość ciekawego rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę
  • Multisport

  • Praca Bukowiec
  • Pracownik produkcji Bukowiec
  • Bukowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864