Brygadzista produkcji
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
HR Partner
23. 7. 2024

Poszukujemy Brygadzisty Produkcji! Lokalizacja: Okolice Poznania, od strony Podolan (do 10 km) Firma: Firma o ustabilizowanej pozycji na rynku, działa od ponad 40 lat, specjalizuje się w przemyśle odlewniczym ciśnieniowym, zapewnia najwyższą jakość produktów.
Zakład zatrudnia do 40 osób.
Zakres obowiązków:
Organizacja pracy i nadzór nad jej prawidłowym wykonywaniem
Zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych i montażu
Nadzór nad realizacją planu produkcji
Zapewnienie jakości produkowanych wyrobów
Nadzór nad bezpiecznymi warunkami pracy oraz przestrzeganiem zasad BHP
Przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych dla nowych pracowników
Udział w ocenie oraz usprawnieniu procesów technologicznych
Wymagania:
Wykształcenie zawodowe lub techniczne (mile widziane o profilu: mechanik, elektryk lub elektromechanik)
Doświadczenie na podobnym stanowisku, organizacja pracy i zarządzanie zespołem do 10 osób
Znajomość zasad BHP
Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
Mile widziane osoby mające wcześniejsze doświadczenie na stanowisku jako Frezer, Ślusarz, Mechanik UR
Frima oferuje:
Wynagrodzenie od 8500 zł brutto, uzależnione od doświadczenia kandydata
Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 - 14:00 i 14:00 - 22:00
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Dofinansowanie do karty sportowej
Szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

  • Praca Poznań
  • Brygadzista Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941