Brygadzista produkcji
  • Mokrsko
Mokrsko, Mokrsko, Łódź Voivodeship, Polska
Cedrob Foods S.A.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Organizacja pracy i przydział zadań podległym pracownikom
  • Nadzór nad prawidłową i zgodną z instrukcjami eksploatację maszyn i urządzeń w obrębie podległego procesu
  • Współodpowiedzialność za realizację procesów z punktu widzenia realizacji planów ilościowych, jakościowych i wartościowych
  • Współodpowiedzialność za ciągłość i terminowość prowadzenia procesów
  • Nadzór nad gospodarką materiałową
  • Prowadzenie procesu produkcji zgodnie z opisami technologicznymi
  • Nadzór nad utrzymaniem odpowiednich warunków sanitarno-higienicznych

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowana branża zajmująca się przetwórstwem mięsnym
  • Umiejętność zarządzania zespołem produkcyjnym
  • Umiejętność koordynacji kilku działań jednocześnie
  • Umiejętność podejmowania decyzji, zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w systemie 3 zmianowym
  • Bezpłatne posiłki
  • Pakiet sportowy, system poleceń pracowniczych,
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Paczki okolicznościowe

  • Praca Mokrsko
  • Pracownik produkcji Mokrsko
  • Mokrsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190