BRYGADZISTA PRAC MONTAZOWYCH / ELEKTRYCZYNCH
  • Kobierzyce
Kobierzyce, Kobierzyce, Dolnośląskie, Polska
SOLAR FOR YOU
17. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Dania, Polska
Forma zatrudnienia: Pełny etat
O naszej firmie:
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, liderem w branży OZE, specjalizującym się w realizacji projektów fotowoltaicznych na terenie całej Europy. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy doświadczonego Brygadzisty Prac Montażowych, który dołączy do naszego zespołu i wesprze nas w realizacji kolejnych ambitnych projektów.
Zakres obowiązków:
Nadzorowanie pracy zespołu montażowego na terenie farmy fotowoltaicznej.
Kontrola jakości wykonywanych prac oraz zapewnienie realizacji harmonogramu projektowego.
Zarządzanie dokumentacją budowlaną oraz regularne raportowanie postępu prac.
Zapewnienie przestrzegania zasad BHP na placu budowy.
Ścisła współpraca z kierownikami projektów oraz innymi działami firmy.
Wymagania:
Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży fotowoltaicznej lub budowlanej.
Umiejętność zarządzania zespołem oraz koordynowania wielu zadań jednocześnie.
Znajomość aktualnych przepisów budowlanych i BHP.
Mile widziane wykształcenie techniczne.
Prawo jazdy kat. B.
Umiejętność czytania rysunków technicznych.
Oferujemy:
Pracę na terenie Danii oraz Polski.
Darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażonych pokojach 1-2 osobowych.
Organizację dojazdu do pracy.
Kompleksowe wyposażenie w odzież roboczą.
Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany szczegółami, zapraszamy do kontaktu. Dołącz do naszego zespołu i wspólnie realizujmy projekty zmieniające przyszłość energetyki!
Administratorem danych osobowych jest SOLAR FOR YOU Sp. z o.o. z siedzibą Bielany Wrocławskie ul. Irysowa 9. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Państwa dobrowolną zgodę. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty współpracy, w tym będą również udostępniane potencjalnym pracodawcom (kontrahentom spółki) oraz w celach kontaktowych. Podane dane osobowe będą udostępniane wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Dane nie będą przekazywane do państw spoza UE.

  • Praca Kobierzyce
  • Kobierzyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251