Brygadzista prac elektrycznych/mechanicznych
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Epcido Sp. z o.o.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • -","469777815":"multilevel"}" data-aria-posinset="1" data-aria-level="1">

    Nadzór nad grupą instalatorów i realizacja bieżących ustaleń koordynacyjnych w ramach wykonywanych prac

  • -","469777815":"multilevel"}" data-aria-posinset="2" data-aria-level="1">

    Analiza zapotrzebowania materiałowego, nadzór nad wykorzystaniem narzędzi i środków ochrony indywidualnej na budowie

  • -","469777815":"multilevel"}" data-aria-posinset="3" data-aria-level="1">

    Planowanie codziennych czynności i dobór personelu

  • -","469777815":"multilevel"}" data-aria-posinset="4" data-aria-level="1">

    Nadzór i aktywny współudział w montażu istotniejszych elementów instalacji elektrycznych i urządzeń mechanicznych

  • -","469777815":"multilevel"}" data-aria-posinset="5" data-aria-level="1">

    Promowanie dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

  • -","469777815":"multilevel"}" data-aria-posinset="6" data-aria-level="1">

    Zarządzanie ryzykiem na budowie, badanie incydentów i wprowadzanie działań prewencyjnych

WYMAGANIA:
  • -","469777815":"multilevel"}" data-aria-posinset="0" data-aria-level="1">

    Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B1)

    Preferowane wykształcenie w zakresie elektryki lub mechaniki

    Uprawnienia do obsługi wózka widłowego lub/i podnośnika nożycowego.

    Zdolności liderskie i doświadczenie w kierowaniu zespołem

OFERUJEMY:

    Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i doświadczeniu

    Organizację i pokrycie kosztów transportu oraz zakwaterowania

    Odzież roboczą oraz wysokiej klasy narzędzia

    Korzystny system rotacyjny – 4/5 tygodni pracy na tydzień, dwa wolnego

    Gwarantowane godziny pracy (48-60h tygodniowo)

    Stabilność zatrudnienia, zapewnienie ciągłości zleceń

    Udział w ciekawych i różnorodnych projektach zagranicznych

    Możliwość rozwijania swoich kompetencji poprzez współpracę z ekspertami z branży

    Szansę na awans i rozwój kariery zawodowej

  • Praca Gdańsk
  • Brygadzista Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509