Brygadzista pakowania i montażu
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
RECONNECT
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynacja prac podlegających zespołów
  • Współpraca z kierownikiem produkcji
  • Dbanie o należyte wykonywanie prac
  • Dbanie o zgodną z harmonogramem ilość wysyłek
  • Dbanie o bezpieczeństwo na hali produkcyjnej

WYMAGANIA:
  • 3-4 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
  • Mile widziane wykształcenie związane z organizacją produkcji
  • Znajomość branży detalicznej

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca na jedną zmianę
  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca Kraków
  • Brygadzista Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584