Brygadzista (Niemcy - praca delegacyjna)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Riverstate
18. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Szukamy Brygadzistów
Oferujemy:
-Wynagrodzenie: 23,50-26,50€/h brutto + diety + dodatki
-Niemiecka umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
-Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
-30 dni urlopu
-Samochód służbowy
Twoje zadania:
-Realizacja prac budowlanych dla dużych projektów w budownictwie przemysłowym i handlowym
-Koordynowanie pracy 3-5 osobowego zespołu
-Rozpoznawanie i usuwanie usterek budowlanych
-Zapewnienie realizacji prac zgodnie z planem i harmonogramem
Twój profil:
-Znajomość języka niemieckiego (B2)
-Ukończone wykształcenie lub doświadczenie zawodowe w budownictwie, w zawodach takich jak betoniarz / zbrojarz / murarz / pracownik budowlany / operator maszyn budowlanych / cieśla / stolarz
-Kilkuletnie doświadczenie praktyczne w budownictwie przemysłowym i handlowym
-Gotowość do podróżowania
-Umiejętność pracy w zespole
-Prawo jazdy kat. B

  • Praca Bydgoszcz
  • Brygadzista Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648