Brygadzista Niemcy - niemiecka umowa - blisko granicy
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Riverstate
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

POSZUKUJEMY Brygadzistów na budowie
Oferujemy:
-Wynagrodzenie początkowe 19-21 €/h brutto
-Umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
-Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
-Bonus powitalny w wysokości 1000€
-Weihnachtsgeld + Bonuszahlungen
Oczekujemy:
- przynajmniej 5 letniego doświadczenia na stanowisku brygadzista (Hochbau)
-dobrej znajomości języka niemieckiego B1/B2
-prawo jazdy kategorii B
Zadania: -Kompletne zarządzanie budową dla odpowiedniego projektu
- Sprawdzanie planów
- Zamówienia materiałów
-Sprawdzanie dostaw i dowodów dostawy
-Odbiór materiałów
- Organizacja ekipy budowlanej na placu budowy
-Przydzielanie zadań pracownikom z kolumny członkom załogi
-Prowadzenie ewidencji czasu pracy
- Komunikacja z kierownikami budowy i starszymi brygadzistami
-Koordynacja podwykonawców
- Przygotowanie pomiarów (rzadko)
- Kontrola jakości i ilości wykonywanej pracy
- Aktywne prace na placu budowy plac budowy
Wszystkie warunki do negocjacji podczas Vorstellungsgespräch.

  • Praca Bydgoszcz
  • Brygadzista Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584