Brygadzista na produkcji
  • Leżajsk
Leżajsk, Leżajsk, podkarpackie, Polska
H+H Polska Sp. z o.o.
20. 9. 2024

H+H Polska Sp. z o.o. należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów silikatowych
  • Kierowanie zmianą produkcyjną w czasie nieobecności Mistrza Zmiany
  • Dbanie o powierzone maszyny;
  • Wdrażanie rozwiązań usprawniających pracę maszyn;
  • Przestrzeganie zasad BHP, procedur jakościowych i pozostałych regulaminów obowiązujących na Zakładzie.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Wykształcenie średnie - techniczne;
  • Umiejętność pracy w zespole, umiejętność kierowania zespołem, dobra organizacja pracy własnej;
  • Gotowość do podjęcia pracy trzyzmianowej;
  • Uprawnienia na wózki widłowe oraz SEP do 1 kV– mile widziane.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę od pierwszego dnia pracy;
  • Premię miesięczną w wysokości do 20% miesięcznego wynagrodzenia;
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny;
  • Dofinansowanie do Programu "Fabryka siły", czyli karty sportowej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Szereg dodatkowych świadczeń: świadczenie bożonarodzeniowe, wielkanocne, wczasy pod gruszą i inne.

  • Praca Leżajsk
  • Pracownik produkcji Leżajsk
  • Pracownik produkcji leżajski
  • Leżajsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045