Brygadzista - monter prowadzący
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
PARETTi sp. z o.o. sp. k.
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- Wykonywanie prac montażowych związanych z budową, modernizacją i rewitalizacją kotłów energetycznych, rurociągów oraz konstrukcji stalowych, - Zarządzanie zespołem pracowników, - Dbałość o terminowe wykonywanie prac.
Wymagania stanowiska
- Wykształcenia min. zawodowego, - Doświadczenia w pracy w budownictwie przemysłowym (branża energetyczna, petrochemiczna) na podobnym stanowisku min. 2 lata, - Umiejętności czytania rysunku izometrycznego oraz technicznego, - Dobrej organizacji pracy, rzetelności, dokładności, - Umiejętności wspierania i kierowania zespołem, inicjatywy w działaniu, - Dyspozycyjności (praca w delegacji)​.
Oferujemy
- Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, - Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań, - Przyjazną atmosferę pracy, - Zapewniony transport i zakwaterowanie w trakcie delegacji, - Prywatną opiekę medyczną, - Ubezpieczenia grupowe.

  • Praca Katowice
  • Brygadzista Katowice
  • Monter Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228