Brygadzista mobilnej ekipy sprzątającej
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Clar System
14. 8. 2024

Firma Lanua Contractor poszukuje Kandydatów na stanowisko: Pracujący/a Brygadzista/tka grupy mobilnej (praca na terenie Łodzi oraz województwa łódzkiego)
Zakres obowiązków: *nadzór nad profesjonalnym wykonaniem usług sprzątania na terenie Łodzi oraz woj. łódzkiego *zarządzanie pracą podległego zespołu *utrzymywanie dobrych relacji z klientem *praca wraz z podległym zespołem (mycie okien, maszynowe mycie podsadzek, pranie wykładzin, kładzenie polimerów)
Wymagania: *doświadczenie w branży usług utrzymania czystości- wymóg konieczny *umiejętność zarządzania grupą pracowników *bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu *prawo jazdy kat. B (czynne)
Oferujemy: *stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat+dodatek brygadzistowski *elastyczny czas pracy *samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy *możliwość rozwoju zawodowego Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tylko telefoniczny 696-086-493
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Lanua Contractor Sp. z o.o. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu(60-818) na ulicy Sienkiewicza 22. Mogą się Państwo z nami skontaktować za pomocą telefonu:+48 61 660 1250, faxu: +48 61 660 1251. Dodatkowe informacje można uzyskać przez stronę internetową www.lanua.pl Inspektorem Danych Osobowych w Grupie Lanua jest Pan Łukasz Łysenko z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: @

  • Praca Łódź
  • Brygadzista Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544