Brygadzista mechanik
  • Brzesko
Brzesko, Brzesko, małopolskie, Polska
Human Pro Logistics Sp. z o.o.
2. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • przestrzeganie realizacji wyznaczonych budżetów i celów projektowych i działowych
  • nadzór nad dokumentacją techniczną oraz wsparcie w weryfikacji dokumentacji projektowej wykonawczej i powykonawczej
  • pilnowanie harmonogramów robót z zachowaniem terminowości i ich wykonania
  • przestrzeganie wyznaczników w zakresie kontroli jakości i bezpieczeństwa pracy

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie przy maszynach przemysłowych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność wykonywania prac serwisowych maszyn i urządzeń
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Pracodawca oferuje

  • umowa o pracę
  • praca od pon-sob , czasami w niedzielę
  • stawka godzinowa od 50 zł netto

  • Praca Brzesko
  • Mechanik brzeski
  • Mechanik Nowe Brzesko
  • Mechanik Lewin Brzeski
  • Mechanik Brzesko
  • Brzesko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567