BRYGADZISTA MAJSTER ZMIANY NA MASZYNOWNIE z zakwaterowaniem
  • Kąty Wrocławskie
Kąty Wrocławskie, Kąty Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
firma
29. 4. 2024

Firma zajmująca się wytwarzaniem wyrobów ogrodowych, drewnianych zatrudni na stanowisko BRYGADZISTA MAJSTER ZMIANY NA MASZYNOWNIE
Obowiązki na stanowisku:
-rozdawanie załodze pracy na maszynowni elementów drewnianych
-robienie raportów pracy pracowników zmiany
-szkolenie pracowników przy stanowiskach
Wymagania co do stanowiska:
-Mile widziane doświadczenie w przemyśle drzewnym
-Mile widziane wykształcenie techniczne
-umiejętność pracy w zespole
-umiejętność zarządzania zespołem
Oferujemy stabilną pracę w zgranym zespole!!!
Kontakt pod numerem telefonu: 601 871 958
miasto pracy NOWE MIASTECZKO
zakwaterowanie od zaraz, pokoje dla par z łóżkami dwuosobowymi

  • Praca Kąty Wrocławskie
  • Kąty Wrocławskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030