Brygadzista Magazynu *stałe zatrudnienie u stabilnego pracodawcy
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Masovian Voivodeship, Polska
B8 Recruitment Sp. z o.o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie personelem i nadzór nad magazynem
  • realizacja KPI
  • praca administracyjna, praca w systemie ERP-SAPT
  • współpraca z innymi działami

WYMAGANIA:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej organizacji pracy
  • umiejętności ustalania priorytetów
  • do aplikowania zapraszamy też obcokrajowców ze znajomością j. polskiego

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę bezpośrednio
  • stałe zatrudnienie
  • atrakcyjne warunki: podstawa + premia + dodatki (zależne od kwalifikacji - pytamy o oczekiwania)
  • pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, zniżki na produkty i usługi firmy, karta lanchowa, dodatkowe świadczenia)
  • pracę w godzinach 7-19, 19-7 (praca po 12h - średnio 14 dni pracy w mniesiącu)

Miejsce pracy: powiat piaseczyński

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny, bądź kontaktu - 570 318 000.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Piaseczno
  • Brygadzista Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848