Brygadzista magazynu
  • Nowy Tomyśl
Nowy Tomyśl, Nowy Tomyśl, wielkopolskie, Polska
Josera Polska Sp. z o.o.
11. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie oraz koordynacja pracy zespołu w tym planowanie zadań wykonywanych w magazynie
  • Nadzór nad realizacją zadań zespołu magazynowego
  • Dbanie o realizację celów i zadań określonych przez kierownictwo
  • Udział w spotkaniach operacyjnych
  • Podczas sytuacji tego wymagających – zastępowanie pracowników
  • Uczestnictwo w rozwoju systemu SAP - EWM

Nasze wymagania

  • Umiejętność kierowania zespołem - min. 2 lata
  • Umiejętności organizacyjne, komunikacyjne, techniczne
  • Znajomość zasad BHP
  • Uprawnienia wydane przez UDT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Premia wakacyjna oraz świąteczna
  • Paczki dla dzieci oraz prezenty okolicznościowe
  • Atrakcyjne rabaty na produkty (sucha karma dla psów i kotów)
  • Prywatna opieka medyczna LUX MED
  • Ubezpieczenie grupowe i NNW
  • Bezpłatna nauka języków obcych
  • Karta MultiSport
  • I oczywiście… świeże warzywa i owoce w biurze ?
  • Pracę (i integrację!) w międzynarodowym środowisku, z ekspertami z różnych krajów, w tym z Polski, Niemiec i Ukrainy.
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego poprzez udział w dedykowanych szkoleniach w ramach programu Food Family Journey.
  • Przyjazne warunki pracy z dostępem do nowoczesnych narzędzi i technologii, wspierających rozwój umiejętności i efektywność pracy.

  • Praca Nowy Tomyśl
  • Nowy Tomyśl - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251